fbpx

Eyüp Psikolog

Psikoloji alanı, geçmişten bu yana gereksinim duyulan bir alandır. Çünkü pek çok kişi günlük yaşamında yaşadığı durumlardan dolayı psikolojik bir destek almaya gereksinim duyar. Özellikle öğrenci ve genç kesim sınav stresi ya da günlük yaşamdan kaynaklı sosyal fobi gibi durumlardan dolayı psikolojik desteğe ihtiyaç duyar. Eyüp psikolog olarak sizlere destek için her zaman hazırız.

Eyüp psikolog olarak hizmet veren Yeni Nesil Danışmanlık merkezimiz çocuk ve gençlere yönelik sosyal fobi, sınav stresi, 0-6 yaş gelişim değerlendirilmesi, okul ve sınavlara hazırlanma, soru çözüm teknikleri, zekâ testleri gibi pek çok hizmet bir arada bulunuyor. Küçük yaş için başvuran danışanlardan yetişkin çağına kadar, psikolojik olarak profesyonel anlamda destek sağlıyoruz. Alanında uzman danışmanlar ve özellikle sınav alanında daha iyi bir başarı elde etmek için çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.

Eyüp Psikolog Merkezinde Sınavlara Hazırlık ve Ergenlik Döneminde Psikolojik Destek

Eyüp psikolog özellikle sunduğu sınav kaygısı ve soru çözüm teknikleri gibi hizmetlerle, pek çok öğrenciye fayda sağlıyor. Öğrenciler, çoğu kez sınava hazırlık esnasında profesyonel bir desteğe gereksinim duyar. Bu yüzden de Eyüp psikolog hizmeti veren Yeni Nesil Danışman merkezimiz ile beraber sınavda soru çözüm teknikleri ya da sınav kaygısı gibi durumların rahatlıkla üstesinden gelmek mümkündür.

Sınava hazırlık dönemlerinde öğrenciler genellikle stres altında olabilir. Bu yüzden de bu sınavın üstesinden gelemeyiz diye başarısızlık korkusuna kapılabilirler. Ayrıca ergenlik döneminden kaynaklı çeşitli rahatsızlıklar da gençler için psikolojik destek gerektiren bir başka durum.  Öyle zamanlarda en doğrusu Eyüp psikoloğun sunduğu hizmetlerden faydalanarak sınavda gerçek başarının elde edilmesidir.

Ayrıca 0-6 yaş grubu ile ilgili de gelişim düzeyini takip ettikleri için bebekler ve çocuklar için de bu hizmetten faydalanabilir. Oyun odası ile oyun terapisi alabilirsiniz. Tüm bunların dışında yetişkinler için de psikolog desteği bulunuyor. Bu yüzden gereken her zaman küçük yaştan yetişkin yaşlara kadar Eyüp psikolog merkezimizdeki hizmetlerden faydalanmak mümkündür.

Psikolog Eyüp
Psikolog Eyüp

Eyüp Psikolog Merkezinde Sunulan Hizmetlerin Kalitesi

Psikolog Eyüp merkezimiz ile pek çok farklı yaş grubu ve farklı durumlar için hizmet sunuluyor. Bu yüzden de bu hizmetlerin her birinden faydalanmak mümkündür.

Sosyal fobiyi yenmek, öğrencilik yaşamında daha iyi bir başarı elde etmek gibi pek çok kaliteli sonuçlar elde ediliyor. Bu yüzden de bu hizmetlerden yararlanmak için Eyüp psikolog merkezimizden istediğiniz zaman randevu alabilir ve ön görüşme yapabilirsiniz.

Eyüp Psikolog Hangi Konularda Psikolojik Destek Sunar?

Kaygı ile baş etme,
Sınav kaygısı,
Özgüven eksikliği,
Anksiyete,
Stres,
Depresyon,
Dikkat eksikliği,
Sosyal fobi,
Ergenlik problemleri,
Parmak emme,
Tırnak yeme,
Alt ıslatma ve saldırganlık,
Bağımlılık.

Eyüp Psikolog İletişim
Eyüp psikolog
hizmeti veren Yeni Nesil Danışmanlık merkezimiz Alibeyköy mah. Atatürk cad. No:7 D:1 Eyüpsultan/ İSTANBUL’da hizmet vermektedir. Yerimiz Alibeyköy merkezde ve Biz Cevahir AVM’ye çok yakın bir konumdadır. Ayrıca Alibeyköyün simgesi olan meşhur mısır koçanının hemen oradadır. Ayrıca Dünyanın her noktasından Online Psikolog hizmeti de vermekteyiz. Bilgi almak veya randevu oluşturmak için HEMEN ARAYIN. 0 552 798 84 86

Instagram adresimiz:
https://www.instagram.com/yeninesildanisman/

Telefon numaramız:
0 552 798 84 86

Daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz:
https://www.yeninesildanisman.com/psikolog-eyup/

] }