fbpx

Hakkımızda

Merhaba Rehberpsikoloji.com’a hoşgeldin. Kısaca kendimizden özet geçerek direk hakkımızda bilgilerimizi size sunuyorum.

Psikolojik Danışman olarak psikoloji ve terapi alanında bilgilerimi sizlerle paylaşmak adına bu bloğu kurdum. Alanında uzman klinik psikologların yazılarını da Rehber Psikoloji’de bulabilirsiniz. Rehberpsikoloji.com’da bulunan makaleler kitaplardan, makalelerden, dergilerden vb. kaynaklardan alınarak Rehberpsikoloji.com’un ziyaretçilerine sunuluyor. Bunu yaparken APA kurallarına uygun şekilde yapıyoruz. Her okuduğunuz makale altında kesinlikle kaynak vardır. Eğer ki aksi durumda iletişim sayfasından bizimle iletişime geçerek düzenlemeler veya silme işlemini yapabiliriz.

Sitemizin amacı ilerleyen zamanlarda psikoloji dalında ileri gelmiş uzman doktorlarla röportaj yapmak istiyoruz. Bunları makale haline getirip sizlere sunmak en büyük arzularımdan birisidir. Sitemizin ilerleyen zamanlarda mobil uygulaması yapılarak işe giderken, boş anlarınızda vb. durumlarda sizlere bilgi aktarımı yapmak istiyoruz.

Diyiceklerim şimdilik bu kadar ilerleyen zamanlarda tekrar doldurmak için buraya uğrayacağıma söz veriyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim..

İçimizde yaşayan gerçek Martı Jonathan’lara…